PK

Puchar Kociewia 2015

– klasyfikacja generalna

 

Kategoria TS
Miejsce Nazwisko i imię Klub/Zespół Bielowszczak Mayoovka Nad Wdą Harce Szago RAZEM
1. Malinowska Emilia AZYMUT Osie 22 30 30     82
1. Radtka Paweł UKS Włóczykij Osiek 22 30 30     82
1. Wroński Karol Wrona Gdańsk 30 25 27     82
4. Spadik Mateusz Radostowo 20 25 25     70
5. Tafliński Przemysław Skarmat Toruń 27   24     51
6. Sikora Rafał Bytonia 20   25     45
7. Dąbrowski Jan SKARMAT Toruń 25   19     44
7. Wrzałkowski Marek UKS Włóczykij Osiek 25   19     44
9. Murawski Maciej SKARMAT Toruń 21   21     42
9. Wojciechowski Krzysztof SKARMAT Toruń 21   21     42
11. Fałkowski Zbigniew AZYMUT Osie – Leśnicy 20   18     38
12. Demski Mateusz Aldent Team Chełmża 19   18     37
12. Gruźlewski Radosław Aldent Team Chełmża 19   18     37
14. Nowak Krzysztof S-towarzysze Gdańsk 15   21     36
15. Kowalski Tomasz KTG Trawers Bydgoszcz 17   16     33
16. Dulski Rafał Ekoton Grudziądz 14   17     31
17. Kurowski Mariusz Starogard Gdański   27       27
17. Kurowska Justyna Starogard Gdański   27       27
19. Kowallek Marek SKARMAT Chełmża 24         24
19. Kowallek Paweł SKARMAT Chełmża 24         24
21. Bilicka Izabela Gdańsk   23       23
21. Fierek Filip STK LUKS „POL” Czersk 23         23
21. Firszt Mariusz Gdańsk   23       23
21. Ostrowska Magdalena Gdańsk   23       23
25. Kamińska Anna Starogard Gdański   22       22
25. Kamiński Jarosław Starogard Gdański   22       22
25. Worona Jakub KRInO WORINO Bydgoszcz     22     22
25. Worona Mirosław KRInO WORINO Bydgoszcz     22     22
29. Trzewik Marcin Starogard Gdański   21       21
29. Trzewik Joachim Starogard Gdański   21       21
31. Deinowski Mariusz AZYMUT Osie – Leśnicy 20         20
31. Trzewik Tomasz Starogard Gdański   20       20
31. TrzewikMaria Starogard Gdański   20       20
33. Gołąb Jakub Gdańsk   19       19
33. Theus Agnieszka Gdańsk   19       19
35. Sołtys Maciej SKARMAT Toruń 18         18
35. Ściepuro Rafał Tczew   18       18
35. Ściepuro Anna Tczew   18       18
38. Literski Radosław STK LUKS „POL” Czersk 17         17
38. Michalewicz Sylwia Tczew   17       17
38. Rudzińska Sylwia STK LUKS „POL” Czersk 17         17
38. Sykulak Katarzyna Tczew   17       17
38. Sykulak Krzysztof Tczew   17       17
43. Kokłowski Daniel 16         16
44. Kowalska Zuzanna KTG Trawers Bydgoszcz     16     16
44. Piątkowski Radosław Ekoton Grudziądz 14         14
46. Choroś Karolina Tlen     13     13
46. Chudziutko-Furso Beata Ekoton Grudziądz 13         13
46. Ćwidak Paweł SKPT Gdańsk     23     13
46. Furso Krzysztof Ekoton Grudziądz 13         13
46. Cybulska Anna Tleń     13     13
51. Żołnowska Aleksandra Team Żołnowscy 7         7
52. Żołnowski Edward Team Żołnowscy 7         7

 

Kategoria TJ
Miejsce Nazwisko i imię Klub/Zespół Bielowszczak Mayoovka Nad Wdą Harce Szago RAZEM
1. Malinowski Jarosław AZYMUT Osie/ZST Grudziądz 23 30 30     83
2. Chudecki Filip AZYMUT Osie/ZST Grudziądz 25 30 27     82
3. Ziółkowski Artur AZYMUT Osie 23 25 27     74
4. Kozioł Mateusz AZYMUT Osie/TL Tuchola   25 24     49
5. Jarzemski Bartłomiej SKARMAT Toruń 19   22     41
6. Różyński Artur AZYMUT Osie     30     30
6. Michalski Michał SKARMAT Toruń 30         30
8. Mróz Bartosz Ekoton Grudziądz/II LO Grudziądz 27         27
8. Jakubowski Kacper Ekoton Grudziądz/II LO Grudziądz 27         27
8. Połom Hanna Bobowo   27       27
8. Kamińska Jadwiga Starogard Gdański   27       27
12. Worona Daniel KRInO WORINO Bydgoszcz     25     25
12. Torbicki Jakub AZYMUT Osie/ZST Grudziądz 25         25
14. Radowski Filip AZYMUT Osie     24     24
14. Kotlęga Grzegorz STK LUKS „POL” Czersk 24         24
14. Socha Hubert STK LUKS „POL” Czersk 24         24
14. Mojsiewicz Zbigniew Starogard Gdański   24       24
18. Manikowska Anna AZYMUT Osie     23     23
18. Mechliński Paweł AZYMUT Osie     23     23
18. Chudziutko Filip Ekoton Grudziądz 23         23
21. Momot Aleksandra STK LUKS „POL” Czersk 21         21
21. Zabrocki Szymon STK LUKS „POL” Czersk 21         21
23. Agacka Marta Lipinki 20         20
23. Wojciechowska Jagoda Lipinki 20         20
25. Piotrowski Michał ZST Grudziądz 18         18
25. Piotrowska Joanna Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 18         18
27. Jandernal Patryk ZST Grudziądz 17         17

 

Kategoria TM
Miejsce Nazwisko i imię Klub/Zespół Bielowszczak Mayoovka Nad Wdą Harce Szago RAZEM
1. Cichocki Jan AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie 27 27 27     81
1. Jezierski Paweł AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie 27 27 27     81
3. Chudecki Dominik AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie 25 25 21     71
3. Wąsikowski Miłosz AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie 25 25 21     71
5. Czarnowski Tomasz STK LUKS „POL” Czersk 30   24     54
5. Fryca Hubert STK LUKS „POL” Czersk 30   24     54
5. Mosiński Nikodem Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 24   30     54
8. Chudecka Zuzanna AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   30 22     52
8. Ziółkowska Magdalena AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   30 22     52
10. Jakubowski Andrzej AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie 10 24 16     50
11. Jędryczka Paweł AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie 11 20 19     50
12. Szwiec Jakub Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 18   30     48
13. Piotrowski Miłosz Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 18   23     41
14. Czarnowska Melania AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   23 14     37
15. Fryca Przemysław Czersk 15   20     35
15. Główczewski Łukasz Czersk 15   20     35
15. Grzonka Mateusz Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 20   15     35
15. Olszewski Aleksander Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 20   15     35
15. Warchoł Nicol AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   21 14     35
20. Nagórska Julia AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie 10 24       34
21. Mastalerz Julia AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   22 12     34
21. Torbicka Kamila AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   22 12     34
23. Durajewska Angelika AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   21 12     33
24. Wrzałkowska Olga UKS Włóczykij Osiek 19   13     32
25. Aniszewska Julia AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   30       30
25. Czarnowski Jakub AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie 11   19     30
27. Kotlęga Grzegorz STK LUKS „POL” Czersk     25     25
27. Socha Hubert STK LUKS „POL” Czersk     25     25
29. Ptach Jakub Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 24         24
30. Dzieżyk Patrycja Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 23         23
30. Kaczmarek Karol AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   23       23
30. Leiszys Dominika Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 23         23
30. Leśniewicz Łukasz Gimnazjum Publiczne w Warlubiu     23     23
34. Kurdziel Kornelia ZS Wałdowo Szlacheckie 22         22
34. Majorkiewicz Ewelina ZS Wałdowo Szlacheckie 22         22
34. Mróz Aleksandra ZS Wałdowo Szlacheckie 22         22
37. Danielewicz Oliwia Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 21         21
37. Krupa Julia AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   21       21
37. Kurek Paulina Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 21         21
40. Armatowski Łukasz Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 20         20
40. Zomkowska Zuzanna AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie   20       20
42. Gatz Katarzyna AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie     19     19
42. Poćwiardowska Joanna AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie     19     19
42. Zakrzewska Beata Rokocin   19       19
42. Piszora Artur Starogard Gdański   19       19
46. Kozłowska Alicja Śliwice     17     17
46. Kurlapski Hubert Gimnazjum Gródek 17         17
46. Mielczarek Maciej Gimnazjum Gródek 17         17
46. Połczyńska Julia Śliwice     17     17
46. Włoch Klaudia Gimnazjum Gródek 17         17
51. Konarska Ada Gimnazjum Gródek 16         16
51. Otto Krystian Gimnazjum Gródek 16         16
51. Włoch Patryk Gimnazjum Gródek 16         16
54. Buller Patrycja Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 14         14
54. Megger Eliza Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 14         14
56. Agacki Daniel Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 13         13
56. Kowalski Wojciech Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 13         13
56. Wojciechowski Kacper Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 13         13
59. Jurczyk Krzysztof Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 12         12
59. Kaczkowska Agata Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 12         12
59. Wiśniewski Kacper Gimnazjum Publiczne w Warlubiu 12         12

 

    Kategoria TR            
Miejsce Nazwisko i imię Klub/Zespół Bielowszczak Mayoovka Nad Wdą Harce Szago RAZEM
1. Gromowski Bartłomiej STK LUKS „POL” Czersk X X 30     30
2. Sikora Rafał Bytonia X X 27     27
2. Spadik Mateusz Radostowo X X 27     27
4. Nikonowicz Adrian Kohorta Kutasa Wielgusa X X 25     25
5. Dulski Rafał Ekoton Grudziądz X X 24     24
5. Redlarski Marek Łąg X X 24     24
7. Szawkało Grzegorz Gdańsk X X 22     22
7. Karpiński Marcin Gdańsk X X 22     22
9. Jakubowski Andrzej AZYMUT Osie/Gimnazjum w ZS Osie X X 21     21
9. Mechliński Paweł AZYMUT Osie X X 21     21
11. Kowalski Tomasz Osie X X 20     20

 

Kontakt

Adres:
Bractwo Czarnej Wody
ul. Rynek 2
86-150 Osie
tel. 052 33 29 568

Prezes:
Józef Malinowski
ul. Kopernika 3
86-150 Osie
tel. 530 702 068
bczw@poczta.onet.pl
prezes@bractwoczarnejwody.org.pl