PG

WYNIKI Mistrzostw Gminy Osie w InO 2015

SZKOŁA PODSTAWOWA i GIMNAZJUM – kategoria TD

 

M-sce Nazwisko i imię Szkoła InO maj InO paźdz. InO Nad Wdą Naj w regionalnych + Puchar Polski TM Starty w regionalnych Razem
1. JAKIMOWICZ Zuzanna SP/Gim Osie 60 60+5 60 30 36 251
2. DEINOWSKA Anna SP Osie VI A 60 60+5 60 30 30 245
3. BETTKA Aniela SP Osie VI B 60 55 60 30 33 238
4. BOCIAN Jan SP Osie VI B 50 50 50 30 + 12 39 231
5. WĄSIKOWSKA Natalia SP Osie VI B 55 55 55 25 24 214
6. KOTLENGA Agnieszka SP Osie VI B 55 55 55 22 18 205
7. NAGÓRSKI Cezary SP/Gim Osie 50 50 30 + 12 42 184
8. DĄBROWSKA Wiktoria SP Osie VI B 50 60+5 23 24 15 177
9. KRUPA Klaudia SP Osie VI B 50 23 30 12 115
10. TURZYŃSKA Alicja SP Osie VI B 55 20 3 78
11. KAWECKI Mateusz SP Osie V B 46 46
11. ZIELIŃSKI Marcin SP Osie V B 46 46
13. CZARNOWSKI Bartosz SP Osie V B 43 43
13. KRASUCKA Klaudia SP Osie V B 43 43
15. KUBERA Marta SP Osie V B 43 43
15. DZIAŁDOWSKI Mikołaj SP Osie V B 40 40
15. RÓŻYŃSKI Jakub SP Osie V B 40 40

 

WYNIKI Mistrzostw Gminy Osie w InO 2015

GIMNAZJUM – kategoria TM

 

M-sce Nazwisko i imię Klasa InO maj InO paźdz. InO Nad Wdą Naj w regionalnych + Puchar Polski TM Starty w regionalnych Razem
1. CICHOCKI Jan 2A 60 60+5 60 30 + 27 42 284
1. JEZIERSKI Paweł 2A 60 60+5 60 30 + 27 42 284
2. WĄSIKOWSKI Miłosz 2A 60 50 50 30 + 30 42 262
3. CHUDECKI Dominik 2C 60 50 50 30 + 30 36 256
4. CZARNOWSKI Jakub 2A 46 60+5 46 30 + 25 30 242
5. JĘDRYCZKA Paweł 2C 46 60+5 46 30 + 25 27 239
6. CHUDECKA Zuzanna 3B 38 46 55 30 + 22 39 230
7. ZIÓŁKOWSKA Magdalena 3A 28 40 55 30 + 22 36 211
8. DURAJEWSKA Angelika 2C 50 43 36 30 + 15 30 204
9. CZARNOWSKA Melania 2A 36 43 38 24 + 20 18 179
10. WARCHOŁ Nicol 2A 36 43 38 21 + 20 15 173
11. ZIELIŃSKA Karolina 2B 43 40 25 + 29 18 155
12. JAKUBOWSKI Andrzej 28 40 30 + 24 30 152
13. MASTALERZ Julia 2C 46 36 22 + 15 27 146
14. ANISZEWSKA Julia 3B 40 36 30 30 136
15. ADRYCH Agata 3A 43 30+ 29 27 129
16. TORBICKA Kamila 2A 28 36 22 21 107
17. MISZKE Anna 3A 34 38 19 12 103
18. SKWIERCZ Dawid 3C 46 25 12 83
19. GATZ Katarzyna 43 30 6 79
20. PAJONKOWSKA Iga 38 24 + 5 12 79
21. KRUPA Julia 2C 50 21 3 74
22. NAGÓRSKA Julia 30 + 24 18 72
23. KACZMAREK Karol 2A 36 23 + 5 6 70
24. RENKIEWICZ Aleksandra 2A 40 25 3 68
25. KORCZ Francesca 2B 30 25 9 64
25. WOJDA Magdalena 2A 30 25 9 64
27. MISZKE Tomasz 1C 38 19 6 63
28. POTOCKA Oliwia 3A 34 19 6 59
29. MINDER Klaudia 3A 34 19 3 56
30. POĆWIARDOWSKA Joanna 43 3 46
31. KIERZKOWSKA Paulina 36 36
32. CZURYŁO Aniela 3B 21 + 9 6 36
32. GÓRECKA Weronika 3B 21 + 9 6 36
34. KOŁODZIEJCZAK Julia 30 3 33
35. CHOROŚ Wojciech 32 32
35. CZARNOWSKI Szymon 32 32
37. RUCKI Krzysztof 26 26
38. ZOMKOWSKA Zuzanna 2B 20 6 26
39. SIMIONKOWSKI Jakub 3A 19 3 22
40. MANIKOWSKI Michał 2B 16 3 19

 

Zasady punktacji

  1. Za miejsca w zawodach gminnych wg tabeli punktów
  2. Za odnalezienie wszystkich punktów kontrolnych dodatkowo 5 pkt.
  3. Za starty w zawodach regionalnych – po 3 punkty
  4. Za najlepsze zawody regionalne – według uzyskanych punktów pucharowych + 5 p.
  5. Zza Puchar Polski TM – według punktów pucharowych

 

Kontakt

Adres:
Bractwo Czarnej Wody
ul. Rynek 2
86-150 Osie
tel. 052 33 29 568

Prezes:
Józef Malinowski
ul. Kopernika 3
86-150 Osie
tel. 530 702 068
bczw@poczta.onet.pl
prezes@bractwoczarnejwody.org.pl