ROK 2016 w Azymucie – podsumowanie

Zawody rangi ogólnopolskiej

Puchar Polski Grudziądz 14-15 maja 2016

TJ (juniorzy)
1. Filip Chudecki – Jarosław Malinowski

TM (młodzież)
1. Jan Cichocki – Paweł Jezierski
2. Dominik Chudecki – Miłosz Wąsikowski

TD (dzieci)
2. Aniela Bettka – Anna Deinowska
4. Jan Bocian – Agnieszka Kotlenga

Puchar Polski Młodzieży Osieczna 4-5 czerwca 2016

TM
1. Jan Cichocki – Paweł Jezierski
2. Dominik Chudecki – Miłosz Wąsikowski
3. Zuzanna Chudecka – Zuzanna Jakimowicz

Puchar Polski Włocławek 16-17 września 2016

TJ
2. Jarosław Malinowski – Julia Mastalerz

TM
1. Julia Aniszewska – Zuzanna Chudecka
2. Jan Cichocki – Miłosz Wąsikowski
3. Agata Adrych – Karolina Zielińska

Klasyfikacja generalna Pucharu Polski Młodzieży 2016

TJ (sklasyfikowano 81 zawodników)
7. Malinowski Jarosław

TM (9 zawodników w pierwszej dwudziestce, sklasyfikowano 333 zawodników)
2. Cichocki Jan
5. Wąsikowski Miłosz
9. Chudecki Dominik
10. Chudecka Zuzanna

Zawody rangi regionalnej – Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Puchar Borów Tucholskich:

TJ – na 12 zawodów 7 zwycięstw
• Jarosław Malinowski – 7
• Paweł Mechliński – 4
• Mateusz Kozioł – 3
• Filip Chudecki – 1
• Tomasz Idczak – 1

TM – na 15 zawodów 15 zwycięstw, w części imprez pozostali uczestnicy byli za wszystkimi naszymi zespołami:
• Jan Cichocki – Paweł Jezierski – 11
• Miłosz Wąsikowski – 7
• Dominik Chudecki i Zuzanna Jakimowicz – po 6
• Zuzanna Chudecka – 5
• Julia Aniszewska – 4
• Agata Adrych, Magdalena Ziółkowska, Dawid Skwiercz i Karolina Zielińska – po 3
• Melania Czarnowska, Nicol Warchoł i Angelika Durajewska – po 2
• Cezary Nagórski – 1

TD – na 14 zawodów 10 zwycięstw
• Anna Deinowska – 7
• Aniela Bettka – 6
• Jan Bocian – 4
• Wiktoria Dąbrowska – 3
• Agnieszka Kotlenga i Natalia Wąsikowska – po 2

Sumy zwycięstw pojedynczych zawodników nie tworzą ilości zwycięstw łącznie – zawodnicy startowali i zwyciężali w zespołach dwu- trzyosobowych.

Klasyfikacja generalna pucharów regionalnych 2016

Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego – juniorzy 17-20 lat TJ (10 zawodów, sklasyfikowano 101 zawodników, w pierwszej szóstce trzech z Azymutu)
1. Malinowski Jarosław
5. Mechliński Paweł
6. Kozioł Mateusz

Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego – gimnazjum TM (10 zawodów, sklasyfikowano 263 zawodników, w pierwszej dwudziestce poza Osiem tylko dwóch zawodników z Warlubia)
1. Cichocki Jan i Jezierski Paweł (też Puchar Grudziądza)
3. Wąsikowski Miłosz
3. Chudecki Dominik
5. Jakimowicz Zuzanna
6. Chudecka Zuzanna

Puchar Województwa Kujawsko-Pomorskiego – szkoła podstawowa i gimnazjum TD (10 zawodów, sklasyfikowano 166 zawodników, w pierwszej dziesiątce sześciu naszych)
2. Deinowska Anna i Bettka Aniela
6. Bocian Jan

Puchar Borów Tucholskich – TJ (7 zawodów, sklasyfikowano 37 zawodników
3. Malinowski Jarosław (też Puchar Powiatu Świeckiego)
5. Mechliński Paweł
6. Kozioł Mateusz (też Puchar Powiatu Świeckiego)

Puchar Borów Tucholskich – gimnazjum TM (7 zawodów, sklasyfikowano 68 zawodników, do 17 miejsca tylko Osie)
1. Cichocki Jan – Jezierski Paweł (też Puchar Powiatu Świeckiego)
2. Jakimowicz Zuzanna
3. Chudecka Zuzanna

Puchar Borów Tucholskich – szkoła podstawowa i gimnazjum TD (6 zawodów, sklasyfikowano 34 zawodników)
1. Deinowska Anna
2. Bettka Aniela
3. Dąbrowska Wiktoria

Mistrzostwa gminy Osie

TJ
1. Malinowski Jarosław
2. Mechlińki Paweł
3. Kozioł Mateusz

TM
1. Cichocki Jan-Jezierski Paweł
3. Wąsikowski Miłosz
4. Jakimowicz Zuzanna
5. Chudecki Dominik
6. Chudecka Zuzanna

TD
1. Deinowska Anna
2. Bocian Jan
3. Bettka Aniela
4. Wąsikowska Natalia
5. Kotlenga Agnieszka
6. Dąbrowska Wiktoria

Pełna klasyfikacja generalna w zakładce Azymut -> Klasyfikacje

Odznaki InO zdobyte w 2016

ZŁOTA
1. Malinowski Jarosław

SREBRNA
1. Adrych Agata
2. Aniszewska Julia
3. Bettka Aniela
4. Bocian Jan
5. Chudecka Zuzanna
6. Chudecki Dominik
7. Cichocki Jan
8. Czarnowski Jakub
9. Deinowska Anna
10. Durajewska Angelika
11. Jakimowicz Zuzanna
12. Jezierski Paweł
13. Jędryczka Paweł
14. Kozioł Mateusz
15. Mechliński Paweł
16. Nagórski Cezary
17. Wąsikowski Miłosz
18. Zielińska Karolina

BRĄZOWA
1. Dąbrowska Wiktoria
2. Kotlenga Agnieszka
3. Mastalerz Julia
4. Skwiercz Dawid
5. Warchoł Nicol
6. Wąsikowska Natalia

POPULARNA
1. Czarnowska Aleksandra
2. Czarnowski Bartosz
3. Działdowski Mikołaj
4. Hinkelmann Michał
5. Konieczka Klaudia
6. Malinowska Maria
7. Pawlik Małgorzata
8. Pikuła Nikola
9. Sowińska Zuzanna

Powyższe informacje w innej formie przekazano nauczycielom Zespołu
Szkół w Osiu, jako podsumowanie działalności pozaszkolnej uczniów – do
ocen klasyfikacyjnych i ewentualnego stypendium.

Bractwo jest organizacją prowadząca Puchar Borów Tucholskich i Puchar
Powiatu Świeckiego. Zwycięzcy poszczególnych kategorii PBT i PPŚ zdobyli
puchary ufundowane przez:

Puchar Borów Tucholskich
TS (seniorzy) – Dyrektora RDLP w Toruniu Pana Janusza Kaczmarka (patrona PBT)
TJ (juniorzy) – Nadleśniczego Nadleśnictwa Osie Pana Marka Sobczaka
TM (młodzież) – Dyrektora RDLP w Toruniu Pana Janusza Kaczmarka
TD (dzieci) – Nadleśniczego Nadleśnictwa Trzebciny Pana Piotra Kasprzyka
TR (rowerowa) – Bractwo Czarnej Wody

Puchar Powiatu Świeckiego
TS – Starostę Świeckiego Pana Franciszka Koszowskiego (patrona Pucharu)
TJ – Wójta Gminy Osie Pana Michała Grabskiego
TM – Starostę Świeckiego Pana Franciszka Koszowskiego
TD – Przewodniczącego Rady Gminy Osie Pana Romana Waśkowskiego

Zestawił
Józef Malinowski

Kontakt

Adres:
Bractwo Czarnej Wody
ul. Rynek 2
86-150 Osie
tel. 052 33 29 568

Prezes:
Józef Malinowski
ul. Kopernika 3
86-150 Osie
tel. 530 702 068
bczw@poczta.onet.pl
prezes@bractwoczarnejwody.org.pl