Zaproszenie na Walne Zebranie

Zarząd Bractwa Czarnej Wody zaprasza wszystkich chętnych do działania w naszym stowarzyszeniu na Walne Zebranie członków, które zwołano na 9 marca 2018 roku (piątek) o godzinie 18.00 w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Osiu przy ul. Rynek 2.

U nas każdy może znaleźć „działkę”, która go interesuje, w której może coś zrobić dla siebie i dla innych. Bardzo chętnie widzimy osoby z własnymi projektami i chęcią ich realizacji w szerszym gronie. Czekamy więc na ludzi, którzy wniosą nowe pomysły i nowe siły.

Prezentacje 17 lat działalności naszego stowarzyszenia znajdują się na stronie internetowej www.bractwoczarnejwody.org.pl.


Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP
 

Kontakt

Adres:
Bractwo Czarnej Wody
ul. Rynek 2
86-150 Osie
tel. 052 33 29 568

Prezes:
Józef Malinowski
ul. Kopernika 3
86-150 Osie
tel. 530 702 068
bczw@poczta.onet.pl
prezes@bractwoczarnejwody.org.pl