WYNIKI KOŃCOWE InO NAD WDĄ 2016

 

 

Wyniki kategorii TP

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko BPK90 BPK 60 PS 25/15 PM ZM–OP WK–ZK Czas  w min Suma punktów karnych
1. DULSKI Rafał, SENTKOWSKA Weronika – TS KInO Ekoton Grudziądz 74 0
0 0 0 0 0 0 0
2. FIEREK Rafał, FIEREK Jan, BULGE Agnieszka – TS Gródek/Warlubie 3 47 10
0 0 0 0 10 0 0
3. Rodzina WIKTOROWICZÓW – TS Świecie 3,9 45 20
0 0 0 0 20 0 0
4. HINKELMANN Michał, KOŚMIDER Aleksandra, PAWLIK Małgorzata Azymut Osie 9 3 43 35
0 0 25 0 10 0 0
5. PIKUŁA Nikola, PIÓR Mateusz, STEFFAN Rozalia Azymut Osie 3 9,10 48 45
0 0 25 0 20 0 0
6. BARSZCZEWSKA Joanna, KOZAK Anna, KOZAK Krystian, ŁEPPEK Hanna, MADZIĄG Kacper, PYRKOWSKI Jakub ZHP Lipinki 3 2,3,4,9-2,3,4,9 58 105
0 0 25 0 40/40 0 0

 

Wyniki kategorii TT1/TD

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko BPK90 BPK 60 PS 25/15 PM ZM–OP WK–ZK Czas  w min Suma punktów karnych
1. DĄBROWSKA Wiktoria, KOTLENGA Agnieszka, WĄSIKOWSKA Natalia Azymut Osie A 72 15
0 0 0/15 0 0 0 0
2. BETTKA Aniela, DEINOWSKA Anna Azymut Osie 10 115 25
0 0 25 0 0 0 0
2. Kacper, Maciej 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie A 2 79 25
0 0 0/15 0 10 0 0
4. MURAWSKA Kinga SP 24 Toruń A 2-6 86 35
0 0 0/15 0 20 0 0
5. Mateusz, Jędrzej, Kacper 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie A 2 85 45
0 0 0/15 30 0 0 0
6. GATZ Katarzyna, KOŁODZIEJCZAK Julia – TJ Azymut Osie A 6 2 99 95
0 60 25 0 10 0 0
7. SZALACHA Oliwia, WEJDEBACH Julia PSP Warlubie 1,2 A 6 1,2,2,x 5-5 88 405
180 60 25 120 20 0 0
8. DANIELEWICZ Julia, KOSIKOWSKA Kalina, SUCHOMSKA Patrycja PSP Warlubie 5,7 A,LOP 4,5,11,LOP 1,2,2,4- 1,2,2, 3,4,5,6 3x/- 98 590
180 120 75/15   110 90/0 0
9. BOCIAN Jan, MASTALERZ Dawid Azymut Osie 7,8,9,  10,11 A, LOPx2 2 128 653
450 180 0 0 10 0 13
10. JEZIORSKA Martyna, MIELEWSKA Klaudia PSP Warlubie 5,7,8,9,10,11 A, LOPx2 4 6,10,    LOP 2,4,6,6-4,6,6,6 136 936
540 180 25 90 80 0 21

 

 

 

 

 

 

 

Wyniki kategorii TT2/TM

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko BPK90 BPK 60 PS 25/15 PM ZM–OP WK–ZK Czas Suma punktów karnych
1. CICHOCKI Jan, JEZIERSKI Paweł Azymut Osie 130 0
0 0 0 0 0 0 0
2. CHUDECKI Dominik, WĄSIKOWSKI Miłosz Azymut Osie 8 148 25
0 0 25 0 0 0 0
3. CHUDECKA Zuzanna, JAKIMOWICZ Zuzanna, ZIÓŁKOWSKA Magdalena Azymut Osie 3-A 152 40
0 0 25/15 0 0 0 0
4. KOWALSKA Zuzanna, KOWALSKI Tomasz – TS KTG Trawers Bydgoszcz 5-A A 114 50
0 0 25/15 0 10 0 0
5. SZAWKAŁO Beata, SZAWKAŁO Grzegorz – TS Gdańsk/ Buszkowy -/A 196 51
0 0 0/15 0 0 0 36
6. OLSZEWSKI Aleksander, GRZONKA Mateusz Gimnazjum Warlubie 2,4,7-A 182 112
0 0 75/15 0 0 0 22
7. KALECIAK Mieczysław, PUCIATA Weronika ZHP Lipinki 7 A,B 5,8 7 -/5 162 302
90 120 50 30 0/10 0 2
8. CZARNOWSKI Jakub, JĘDRYCZKA Paweł Azymut Osie 7,9,11 A 8,10 11 -/8 158 420
270 60 50 30 0/10 0 0
9. CZARNOWSKA Melania, DURAJEWSKA Angelika, MASTALERZ Julia Azymut Osie 7,8,10,11 A 5 182 467
360 60 25 0 0 0 22
10. DERENGOWSKA Małgorzata, SKWIERCZ Dawid Azymut Osie 4,8,11 A,B 3,7 194 474
270 120 50 0 0 0 34
11. NAGÓRSKI Cezary, WARCHOŁ Nicol, WOJDA Magdalena Azymut Osie 2,7,9, 11 A 7,10 2,8,9,   10,11 -/8 169 639
360 60 50 150 0/10 0 9
12. ADRYCH Agata, ZIELIŃSKA Karolina Azymut Osie 5,6,7,8,9,11 A 3 -/B 184 659
540 60 25 0 0/10 0 24
PK KESSLER CELINA, NAGÓRSKA Julia, URTNOWSKA Nicole, ZIELIŃSKA Anna – TJ  Azymut Osie 6,7,8, 10,11 A,B 2,5 6 -/9 185 685
450 120 50 30 0/10 0 25
PK ANTOSZEWSKA Emilia, DERENGOWSKA Beata, GARCZEWSKI Sebastian, JASNOCH Klaudia, PIASEK Artur Azymut Osie A,B 3,5,8 245 685
0 120 75 0 0 0 490
13. BONIKOWSKA Sylwia, FANDREJEWSKA Oliwia, MAJKA Aleksandra Gimnazjum Warlubie 3,4,5,6,7,8,9 B 10,11-A x -/A 112 795
630 60 65 30 0/10 0 0
14. AGACKI Daniel, KUREK Paulina Gimnazjum Warlubie 4,5,6,7,8,9,11 A 3 4x 163 838
630 60 25 120 0 0 3
15. LEWANDOWSKA Natalia, PIOTROWSKI Miłosz Gimnazjum Warlubie 4,5,6,7,8,9,10,11 A,B 3 125 865
720 120 25 0 0 0 0

 

 

Wyniki kategorii TU/TJ

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko BPK90 BPK 60 PS 25 PS 15 PM ZM–OP WK–ZK Czas Suma punktów karnych
1. MALINOWSKI Jarosław, KOZIOŁ Mateusz  Azymut Osie 13 156 25
0 0 25 0 0 0 0 0
1. IDCZAK Tomasz, MECHLIŃSKI Paweł Azymut Osie 14 172 25
0 0 25 0 0 0 0 0
3. KOTLĘGA Grzegorz, SOCHA Hubert Nocni Pożeracze Umysłów 13 200 35
0 0 25 0 0 0 0 10
PK SCHROEDER Patryk, SCHROEDER Kacper, GRADA Arkadiusz Pompa Team 13,15 11,12 10/- 206 106
0 0 50 0 30 10 0 16
4. MAJORKIEWICZ Ewelina, MRÓZ Bartosz 52 DH Remus Wałdowo Szlacheckie/Ekoton             II LO Grudziądz 11,12 232 162
0 120 0 0 0 0 0 42
5. RECKI Maciej, RÓŻYŃSKI Marcin Azymut Osie 11,12 9/9 11,12 215 225
0 120 0 0 0 10/10 60 25
6. KLAMANN Hubert, TUSZKOWSKI Marcin Larwy 15 13,14 244 275
90 0 50 0 0 0 0 135
7. WEGRZYŃSKI Bartosz – TS Toruń 15 11,12 13 12 201 276
90 120 25 0 30 0 0 11
PK FRANKOWSKA Marzena, REPUCHA Adam, RÓŻYCKA Dorota, SIEŃKOWSKA Joanna Kto te wariatki wypuścił z klastki & dreptak 5,6 LOP 13 11,12 6 15/13x 1x 225 530
180 60 25 30 30 10/130 30 35

 

 

Wyniki kategorii TZ

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko BPK90 BPK 60 PS 25 PS 15 PM ZM–OP WK–ZK Czas Suma punktów karnych
1. DULSKI Rafał KInO Ekoton Grudziądz CH 198 15
0 0 0 15 0 0 0 0
1. WROŃSKI Karol Krzaczor Team CH 198 15
0 0 0 15 0 0 0 0
3. TAFLIŃSKI Przemysław Skarmat Toruń 3 195 25
0 0 25 0 0 0 0 0
4. ĆWIDAK Paweł SKPT Gdańsk 3 CH 198 40
0 0 25 15 0 0 0 0
5. DĄBROWSKI Jan, WRZAŁKOWSKI Marek Skarmat Toruń, UKS Włóczykij Osiek CHx2 CH 204 154
0 120 0 0 30 0 0 4
6. GROMOWSKI Bartłomiej STK LUKS „Pol” Czersk CHx2 3,7,12 CHx2 CH CH 186 265
0 120 75 30 30 10 0 0
7. MALINOWSKA Emilia, RADTKA Paweł Azymut Osie/UKS Włóczykij Osiek CHx3 3,6,12 CHx3 223 368
0 180 75 0 90 0 0 23
7. MURAWSKI Maciej Skarmat Toruń CHx4 CHx4,10 10,10-10 245 510
0 240 0 0 150 20/10 0 90
9. SOŁTYS Maciej Skarmat Toruń CHx4 3,10 10 10×8-10×6 251 610
0 240 50 0 30 80/60 0 150
10. ŻOŁNOWSK Aleksandra, ŻOŁNOWSKI Edward Team Żołnowscy 3,5,7 CHx4 6 251 685
270 240 25 0 0 0 0 150

 

Wyniki kategorii TKr

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko BPK 90 BPK 60 PS 25/15 PM ZM–OP WK–ZK Czas Suma punktów karnych
1. PAŁDYNA Joanna, ŻYLINSKI Adam Orla Perć Gdańsk 409 0
0 0 0 0 0 0 0
1. SIKORA Rafał, SPADIK Mateusz Bytonia/Radostowo 0
0 0 0 0 0 0 0
PK SCHROEDER Patryk, SCHROEDER Kacper, GRADA Arkadiusz, KOTLĘGA Grzegorz Pompa Team A 4,9 B 471 176
0 60 50 15 0 0 51
3. BLUMA Tomasz, SUSZEK Krzysztof 4,19,24, 27,28,29 5,15, 25 B 409 630
540 0 75 15 0 0 0
4. JURANIEC Marta, ZALEWSKA Iwona 1-6,8,17,19,22-29 A,B 9,11, 12,14 285 1750
1530 120 100        

 

Wyniki kategorii TR1

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko Ilość zdobytych PK Wartość zdobytych PK Czas Punkty karne czas Suma punktów
1. GROMOWSKI Bartłomiej STK LUKS Pol Czersk 33 116 168 0 116
2. GZELLA Krystyna, KOŁECKI Stefan, MIECHOWIECKA Danuta, SITEK Zofia Bytonia, Radostowo 14 39 189 0 39

 

Wyniki kategorii TR2

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko Ilość zdobytych PK Wartość zdobytych PK Czas Punkty karne czas Suma punktów
1. NIKONOWICZ Adrian KKW 41 133 295 0 133
2. KOT Adam Gdańsk 33 120 289 0 120
2. REDLARSKI Marek Łąg 34 111 286 0 111

 

 

Wyniki kategorii TB1

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko Czas
1. FAŁKOWSKI Zbigniew Azymut Osie-Leśnicy 87.30
2. KOZIOŁ Mateusz Azymut Osie-TL Tuchola 90.27

 

Wyniki kategorii TB2

 

M-sce Nazwisko i imię Zespół/klub/środowisko Czas
1. KOTLEGA Grzegorz, SOCHA Hubert Nocni Pożeracze Umysłów 35.08
2. KOWALSKA Zuzanna, KOWALSKI Tomasz KTG Trawers Bydgoszcz 70.25

 

 

 

Sporządził

 

Józef Malinowski

Bractwo Czarnej Wody

 

 

Kontakt

Adres:
Bractwo Czarnej Wody
ul. Rynek 2
86-150 Osie
tel. 052 33 29 568

Prezes:
Józef Malinowski
ul. Kopernika 3
86-150 Osie
tel. 530 702 068
bczw@poczta.onet.pl
prezes@bractwoczarnejwody.org.pl